KONST / Litografier / Litografi 5908355
nr 590 8355
Litografi
signerad. röda träd, 127/350, 51x41
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2009
kl 17:32:35
13/7 12:55:41